Co je to BAMBIFEST Blansko?

BAMBIFEST je akce umožňující aktivní prezentaci:

  • sdružení a organizací pro děti a mládež

  • středisek volného času

  • občanských aktivit (kluby, týmy, soutěže, závody, …)

  • kulturních a uměleckých činností (kapely, divadla, interpreti, umělci, ...)

 

Dává vystavovatelům šanci představit se široké veřejnosti.

Umožňuje dětem a mládeži vybrat pro sebe nejlepší volnočasovou aktivitu.

Akce přináší zvýšení povědomí veřejnosti o nabízených aktivitách v Blansku a blízkém okolí.

Zvýšení zájmu dětí a mládeže o jejich pravidelné navštěvování.

Zároveň přímo ovlivňuje podíl aktivně stráveného času dětí v termínu akce.

V době konání akce přináší přímo podporu rodiny, k účasti zve nejen děti, ale i jejich rodiče a prarodiče.

Více se můžete dočíst také v záložce menu: o projektu \ bambifest obecně a aktuální ročník.

Chci se také prezentovat, jak na to?

Každý rok je dán deadline 25. března, do kdy je možné se přihlašovat se svojí prezentací na BAMBIFEST. K tomuto účelu je zřízen formulář na adrese prihlaseni.bambifest.com. Pomocí formuláře sbíráme nejen informace o organizaci a její prezentaci, ale i o materiálních potřebách a časových možnostech.

Podmínkou pro prezentaci je, aby byla aktivní - tedy nejlépe aby umožnila dětem, nebo účastníkům se zapojit do činnosti. Tato činnost by měla co nejlépe odrážet náplň programu vaší organizace (případně jiného subjektu). Výjimkou jsou samozřejmě prezentace na podiu a organizace jejiž činnost se v daných podmínkách těžko prezentuje aktivně (například plavecké kroužky).

Vaše prezentace pak bude z pohledu celé akce vnímána jako jedno ze stanovišť, které bude zařazeno do velké hry pro děti. Každý dostane u vstupu herní průvodku s plánem akce a umístěním jednotlivých prezentací. Děti pak obcházejí stanoviště, plní úkoly či programi a organizace jim zaškrtnou účast ve svém stánku.

Jsme přihlášení, co teď?

Ještě před samotnou akcí probíhají dvě schůzky prezentujících organizací a organizátorů akce. To z toho důvodu, aby jsme plně informovali všechny zúčastněné a dali jim prostor na konkrétní dotazy, případně vyjasnili nějaké nesrovnalosti. Schůzky probíhají v budově bývalého okresu na adrese nám. Republiky 1316/1 v Blansku 27. 3. 2018 a v multimediálním sále zámku Blansko 9. 5. 2018 vždy od 18-ti hodin.

Do začátku akce se vám emailem nebo telefonicky ozvou vedoucí sekcí ZÁZEMÍ a STAGE (podia), aby si upřesnili vaše požadavky na případné elektrické přípojky, materiál a vystoupení na podiu.

Chtěli by jsme se zapojit víc, co pro to udělat?

BAMBIFEST hledá lidi do servistýmu.

Nabízíme příjemně strávený čas venku, zajištěný jídlem a pitím, partou bláznivých lidí a celé zakončené afterparty, a jako poděkování poukazy od našeho partnera do wellness centra v Černé hoře.

18. - 19. 05. 2018 se v Blansku koná BAMBIFEST, zajímavá veřejná akce v zámeckém parku. Samo se to nepostaví, samo se to neohlídá. Proto hledáme spolupachatele v tomto termínu (čtvrtek - neděle), i kdyby to mělo být na jeden celý den. Každý by měl navíc dostat tričko akce. Kdo by to měl zdaleka, můžeme mu pomoci s cestovným.

Ozvěte se nám. bambifest@bambifest.com, nebo jiný kontakt.

Pokud by jste měli zájem se jinak podílet na akci, pak kontaktujte vedení akce.

Informace, co se mohou hodit.

Nestihli jste se přihlásit se svojí prezentací do požadovaného termínu a stále se chcete zúčastnit?
Ozvěte se nám a budeme situaci řešit individuálně. Pravděpodobně jen nebudeme schopni vyhovět všem vašim požadavkům, a také vás nestihneme vložit do tištěných materiálů.

 

Nejste si jisti, zda je tato akce pro vás vhodná a nestačí vám popis v odkazu "O projektu" ani první článek této stránky?
Pevně věříme, že není nevhodných sdružení, organizací, týmů, klubů, spolků (atd.), které by byly nevhodné pro tento projekt. Nicméně, máte-li pochyby, pak se nám neváhejte ozvat a můžeme tuto věc konzultovat osobně. Využijte některý z kontaktů.


Co když budou hlásit velmi špatné počasí na dobu akce?
Je naplánována záložní tzv dešťová varianta celé akce. Ta by spočívala v přesunu akce do prostor dělnického domu a kina v Blansku. Jedná se o extrémní možnost. Pokud tým rozhodne o přesunu akce, budou všechny organizace noc před vlastní akcí telefonicky informovány. V návaznosti na uvedené informace prosíme všechny prezentující, aby na tuto možnost byli připraveni.


Chcete konzultovat nějaký svůj požadavek, nebo návrh?
Neváhejte se nám ozvat, rádi se s vámi o možnostech akce a vašich záležitostech budeme bavit. Využijte odkaz "Kontakty". Pokud je již po akci a byli jste prezentující, pak vám přijde na email výzva k vyplnění formuláře zpětné vazby, kde nám můžete vše, co máte na srdci popsat. Pokud vám email nedorazil, napište nám a napravíme to .


Budou Vám s prezentací pomáhat žáci/studenti školou povinní?

Zde najdete oficiální omluvenku! www.bambifest.com/doc/omluvenka2018.pdf

 

Nemohli jsme se dostavit na poradu organizací, dostaneme informace?

Vždy je lepší se na poradu dostavit, máte tak možnost vlivnit chod akce i svoji pozici na ní, ale o informace nepřijdete. Po poradě vždy všem přijde záznam z porady ve formě použité prezentace.

Alfservis Činnost je realizována za finanční podpory Města Blansko AVE Blanenský deník Pivovar Černá hora Johnny servis Kulturní středisko města Blanska Monitor čtrnáctideník městská policie Blansko Junák - český skaut, z.s. SDH Klepačov U vláčku Vodárenská a.s. Zrcadlo blanenska a boskovicka Museum Blanenska S!D & companions mside s.r.o. Tiskárna Letovice BAMBIFEST.CZ OSA - Ochranný svaz autorský pro práva k dílům hudebním, o.s. TECH-PRO Beefree GIFART MY FACE Metalico Na Kolobce Reklamní Tisk Rex hry Statek Samsara Top Autosalon Blansko Služby Blansko