Pracujete s dětmi a mládeží? A chcete být vidět? Přihlaste Vaši organizaci na BAMBIFEST.

Třetí květnový víkend 19. – 20. 5. 2017 proběhne v Blansku již třetí ročník BAMBIFESTu. Festival volného času se vždy koná v zámeckém parku, kde přihlášené organizace dětem a rodičům představují, jaká je jejich nabídka volnočasových aktivit.

Start do nového školního roku je pak pro všechny o dost příjemnější. Děti mají během školního roku postaráno o zábavu, rodiče mají postaráno o děti a organizace mají dostatek účastníků v kroužcích.

Chcete ve školním roce 2017/2018 naplnit kapacity vašich volnočasových aktivit? Neváhejte a přihlaste Vaši organizaci na BAMBIFEST 2017. Formulář naleznete na webové adrese www.bambifest.com/prihlaseni. Podrobné informace Vám po přihlášení poskytnou organizátoři. BAMBIFEST je pro veřejnost i prezentující organizace zdarma a pořádá jej blanenské skautské středisko Světla ve spolupráci s městem a KSMB.

V loňském roce se přihlásilo 31 volnočasových organizací pro děti a mládež a celá akce přilákala 2 600 návštěvníků. Více informací o BAMBIFESTU 2017 a také fotky a videa z loňské akce naleznete na našich webových stránkách www.bambifest.com nebo na našem facebooku www.facebook.com/bambifestblansko.

Alfservis Činnost je realizována za finanční podpory Města Blansko AVE Blanenský deník Pivovar Černá hora Johnny servis Kulturní středisko města Blanska Monitor čtrnáctideník městská policie Blansko Junák - český skaut, z.s. SDH Klepačov U vláčku Vodárenská a.s. Zrcadlo blanenska a boskovicka Museum Blanenska S!D & companions mside s.r.o. Tiskárna Letovice BAMBIFEST.CZ OSA - Ochranný svaz autorský pro práva k dílům hudebním, o.s. TECH-PRO Beefree GIFART MY FACE Metalico Na Kolobce Reklamní Tisk Rex hry Statek Samsara Top Autosalon Blansko Služby Blansko